Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Ukończyłam z wyróżnieniem studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2020 roku. Od 2021 roku pracuję w Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii (4. rok specjalizacji).
Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Regularnie uczestniczę w konferencjach medycznych i kursach doskonalących.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, przysadki, nadnerczy, przytarczyc, gonad oraz otyłości.
Wierzę, że zaufanie i dobra współpraca są kluczem do skutecznej pomocy, dlatego w mojej pracy stawiam partnerski kontakt, holistyczne spojrzenie na potrzeby pacjenta i wzajemny szacunek.
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Ukończyłam z wyróżnieniem studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2020 roku. Od 2021 roku pracuję w Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii (4. rok specjalizacji).
Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Regularnie uczestniczę w konferencjach medycznych i kursach doskonalących.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, przysadki, nadnerczy, przytarczyc, gonad oraz otyłości.
Wierzę, że zaufanie i dobra współpraca są kluczem do skutecznej pomocy, dlatego w mojej pracy stawiam partnerski kontakt, holistyczne spojrzenie na potrzeby pacjenta i wzajemny szacunek.
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Ukończyłam z wyróżnieniem studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2020 roku. Od 2021 roku pracuję w Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii (4. rok specjalizacji).
Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Regularnie uczestniczę w konferencjach medycznych i kursach doskonalących.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, przysadki, nadnerczy, przytarczyc, gonad oraz otyłości.
Wierzę, że zaufanie i dobra współpraca są kluczem do skutecznej pomocy, dlatego w mojej pracy stawiam partnerski kontakt, holistyczne spojrzenie na potrzeby pacjenta i wzajemny szacunek.